[odrzucone]UNBAN

5 Odpowiedzi, 1402 Wyświetleń
Wątek zamknięty 

Nick osoby zbanowanej: NIUQ_snp
Czy jesteś recydywistą: Tak
Dlaczego chcesz zostać odbanowany: Lubie tu grać i nie chce przegapić areny.
Treść bana: wulgarne, prowokacyjne, chamskie, toksyczne odzywki. Dluzsza kara ze wzgledu na recydywe oraz bycie offline w trakcie wystawiania kary. Lekcewazace podejscie do kary.
Osoba banująca: Konsola
Powód odbanowania jest całkowicie idiotyczny, ponieważ jest to żaden powód. "dajcie mi uba bo chce grać" zamiast powiedziec cos typu, że przyznaje sie do winy i że więcej nie będę to planujesz na pewno kontynuować swoją toksyczność i nic się nie uczyć. Widać że jedyne co chcesz się uczyć to aby grać lepiej i lepiej a nie żeby być "lepszą" osobą dla społeczeństwa tego serwera. Wiem że często ja też nie potrafię być dobrym przykładem takiej osoby ale nie ma osoby na tym serwerze, która chociaż raz nie złamała regulaminu.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-12-2022, 17:54 przez Piotr0727.)
Moim zdaniem nie zasługujesz na unbana twoje chamskie zachowanie ostatnio pojawią się dosyć często. Nie umiesz nawet wyciągnąć wniosku z winy jaką zrobiłeś tylko próbujesz dalej udowodnić swoją niewinność zamiast jak kolwiek sie poprawić. Jeśli takie zachowanie ma się cały czas przejawiać nie widzę sensu twojego unbana.
(11-12-2022, 17:53)Piotr0727 napisał(a): Powód odbanowania jest całkowicie idiotyczny, ponieważ jest to żaden powód. "dajcie mi uba bo chce grać" zamiast powiedziec cos typu, że przyznaje sie do winy i że więcej nie będę to planujesz na pewno kontynuować swoją toksyczność i nic się nie uczyć. Widać że jedyne co chcesz się uczyć to aby grać lepiej i lepiej a nie żeby być "lepszą" osobą dla społeczeństwa tego serwera. Wiem że często ja też nie potrafię być dobrym przykładem takiej osoby ale nie ma osoby na tym serwerze, która chociaż raz nie złamała regulaminu.
no to czekamy do 19
Całkowicie się zgadzam z opinią Piotra, gdzie powód unbana jest idiotyczny. I tak jak Piotr i ONCE napisał zamiast chęci poprawienia się sam napisałeś, że chcesz to planować i kontynuować.
Więc nie widzę powodu do unbana w związku z powyższym.
Twoja apelacja została rozpatrzona negatywnie.

By móc dalej grać na serwerze, należy albo zakupić odpowiednią usługę, albo odczekać do końca kary.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości