Apelacja o unbana

10 Odpowiedzi, 1284 Wyświetleń
Wątek zamknięty 

Nick osoby zbanowanej: Hulanko23
Czy jesteś recydywistą: Raczej nie
Dlaczego chcesz zostać odbanowany: Pisze apelacje ponieważ moim zdaniem ban jest niesluszny, dostalem bana za slowa napisane na chacie prywatnym aka /party chat, do dzisiejszego dnia slowa ktore zostaly napisane na party chacie nie mialy znaczenia w karach poniewaz nikt na to nie patrzyl. Co do braku dowodów, bardzo duzo razy razem z administracją liczylismy ze jest to praktycznie niemozliwe, sam Vark nerfil staty dominikowi. Prosze o rozpatrzenie tej o to apelacji, oraz o wypowiedzienie sie administracji w komentarzach. 
Treść bana:  rozpowszechnianie fałszywych informacji o administracji - szczegolnie nie majac dowodow

Osoba banująca: Vark123
szczelina to sulfron dla ubogich ~~Kaczor325
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-27-2022, 23:13 przez Hulanko23.)
Dla mnie jest to kompletnie bezsensowny ban, jest to chat prywatny który jest dużo luźniejszy od ogólnego - I TAKI POWINIEN BYC, nie ważne czy został zbanowany przez sprawdzanie logów czy przez ssa za coś takiego nie powinno być nic, nie raz się spotkałem z administratorem mówiącym dużo gorzej o innym graczu lub administratorze na admin chacie lub party chacie - dlaczego dla jednej osoby jest to ban a drugiej osobie uchodzi to jako żart (zresztą ja odebrałem ten tekst jako żart). + chciałbym tylko dodać że vark sam zabrał dominikowi statystyki więc nie wydaje mi się aby to były pomówienia.
Popieram wojtka
Zgadzam się z WkLz0
Zgadzam się w 100 procentach z Wojtkiem - ban nie powinien być za słowa napisane na chacie PRYWATNYM. Na takim chacie nie da się stwierdzić czy ktoś pisze na serio czy robi sobie żarty więc nie powinno się dostawać za to bana. Też wymieniałem się opiniami o graczach na party chacie i nikt nie robił z tego problemów.
Jestem za decyzją WkLz0
Ja niczyjej strony nie trzymam ale musze się wypowiedzieć bo to mnie też dotyczy - napisane na PW się nie liczy, a party chat jest aka "pół prywatnym" chatem ponieważ na tym chacie może być więcej niż 1 osoba. Przypuśćmy że był by zwykły gracz w party, a ktoś z dłuższym stażem przekazuje XXX informacje o kimś w której oczerniacie kogoś innego i ten zwykły gracz potem zmienia nastawienie o osobie oczernianej. Co w takim przypadku robicie ? Osobiscie nie mam urazy do praktycznie do nikogo tylko mam jedno ALE już raz nadziałem się na gracza, który rozpowszechniał XXX inforacje o mnie a nie był to mały serwer.

To, że Hulanko mój drogi jesteś jednym ze starszych graczy na serwerze to NIE ZNACZY, że możesz być bezkarny względem innych.

WkLz i Hulanko - staty były mi odjęte po tym jak pokazałem że da się zdublować statystyki co zrobiłem i zostały mi odjętę tyle co zdublowałem więc - gdzie tu jest problem ? Nie znacie całej sytuacji o co chodziło w tamtym momencie więc proszę nie przytaczać czegoś o czym nie macie pojęcia. Tym bardziej że było to przed rozłożeniem rang na poszczególne i każdy miał dodatkowe uprawnienia z administracji.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-27-2022, 23:56 przez DominikPL1590.)
To pora na moje wypociny

Zacznijmy od tego, że nigdzie w powodzie bana nie masz napisane, że zostałeś zablokowany za to co pisałeś na party czacie (a przynajmniej tylko i wyłącznie) - leak information?
Odkąd dostałeś bana nie próbowałeś się ze mną skontaktować w tej sprawie czy coś - a raczej jako doświadczony gracz powinieneś wiedzieć, że jestem ugodowym człowiekiem. Wszystko załatwiałeś przez pośredników.
Jestem w ogóle zdziwiony, że członkowie administracji, którzy wypytywali się mnie o tą sprawę i którym co nieco powiedziałem w żaden sposób się do tego nie odniosły, a tylko do tego, co Hulanko napisał (czyżby gracz miał za duży wpływ na Was?)

Generalnie to, co się wydarzyło na party czacie było pewnym zapalnikiem, który spowodował eksplozję pewnej bomby. Dominik jest uważany za gracza, który dorobił się tego co ma w nie do końca uczciwy sposób. Przez kogo? Ban dzisiejszy był pewnego rodzaju kumulacją wydarzeń, którego Ty jesteś sprawcą. Dowodów na to nie masz, logi, które zapisują jednoznacznie wskazują, że Dominik jest czysty, więc póki co twierdzenie, że takie staty ma przez wykorzystywanie uprawnień jest zwykłym pomówieniem.

Kwas między Tobą i Dominikiem zaczyna narastać, dlatego proponuję wspólną pogawędkę - ja, Ty i Dominik (z mikrofonem i słuchawkami), gdzie wyjaśnimy wszystkie nieścisłości i niesmaki. Możliwe również przy okazji takiej rozmowy zdjęcie bana.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-28-2022, 00:02 przez Vark123.)
Zacznę ze nie popieram żadnych ze stron ale chciałem wyrazić swoja opinie wraz z argumentami.

Sytuacja jest dosyć śmieszna, ban w 100% jest słuszny patrząc na aktualny regulamin (dnia 27.01.2022).

Najgorsze w tej sytuacji jest zachowanie administracji, 3/4 administracji która się wypowiedziała nie dała ŻADNEGO argumentu który wnosi coś nowego do sprawy (cytując tutaj varka)
Cytat:czyżby gracz miał za duży wpływ na Was?

oczywiście wypowiedzi administracji BEZ jakikolwiek argumentów nie są brane pod nikogo uwagę.

Wklz0:

Cytat:Dla mnie jest to kompletnie bezsensowny ban, jest to chat prywatny który jest dużo luźniejszy od ogólnego - I TAKI POWINIEN BYC
Dla mnie to co napisał WkLz0 nie ma kompletnie racji bytu aby to wprowadzić czemu?
Prosty powód jeżeli tak by to wyglądało to co chwile były by wyzwiska w stronę administracji/graczy z jakikolwiek błahych spraw.

Cytat:chciałbym tylko dodać że vark sam zabrał dominikowi statystyki więc nie wydaje mi się aby to były pomówienia.
Chciałbym Cię prosić o nie wypowiadanie się w sytuacji jeżeli nie znasz wszystkich szczegółów, dominik oraz vark doskonale wie za co zostały mu zabrane PKT z alchemii.

Kdubi:

Cytat:Zgadzam się w 100 procentach z Wojtkiem - ban nie powinien być za słowa napisane na chacie PRYWATNYM. Na takim chacie nie da się stwierdzić czy ktoś pisze na serio czy robi sobie żarty więc nie powinno się dostawać za to bana. Też wymieniałem się opiniami o graczach na party chacie i nikt nie robił z tego problemów.
Z tego co ja się dowiedziałem od Varka, ban hulanka nie był tylko za ta sytuacje dzisiejsza ale za całokształt wypowiadania się o dominiku. Reasumując wypowiedz do cytata który podałem wyżej, wypowiedz nic nie wniosła nowego jedynie powtórzyła słowa WkLz0. Jednocześnie jak ktoś napisze na party chat "sprzedam ity za psc" to mamy brać jako żart a nie na serio? xP

Moje zdanie w tej sytuacji jest identyczne jak Varka

Cytat:Kwas między Tobą i Dominikiem zaczyna narastać, dlatego proponuję wspólną pogawędkę - ja, Ty i Dominik (z mikrofonem i słuchawkami), gdzie wyjaśnimy wszystkie nieścisłości i niesmaki. Możliwe również przy okazji takiej rozmowy zdjęcie bana.
niech Hulanko pojawi się na DSC (jak nie ma mikrofonu lub słuchawek, to jest opcja discorda na telefon który niweluje ten problem.) wtedy zostanie wszystko wyjaśnione. Chciałbym Cię tez uświadomić oraz wszystkich innych graczy ze szkalowanie/rozpowiadanie fałszywych informacji na obojętnie jakiego administratora/gracza będzie skutkować o wieeele dłuższa kara (trzeba tez zaznaczyć dana wypowiedz która ktoś napisze, oraz ilość kar na koncie.) a nawet perm-banem.

Tyle ode mnie.
[Obrazek: nkSiwwz.gif]
Od poczatku widzialem jak to sie skonczy "wejdz na dc objasnimy" takze - prosze o zamkniecie watku
szczelina to sulfron dla ubogich ~~Kaczor325
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-28-2022, 00:54 przez Hulanko23.)

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości