[odrzucone]unban

4 Odpowiedzi, 3614 Wyświetleń
Wątek zamknięty 

Nick osoby zbanowanej: Drogoz
Czy jesteś recydywistą: tak (grzecznie odczekalem 180 dni bana)
Dlaczego chcesz zostać odbanowany: w sumie to fajnie sie tutaj gra i bym chcial sobie jeszcze pograc, oczywiscie bez wspomagaczy
Treść bana: cheaty
witaj,
piszesz ze odczekales 180dni bana , a kare otrzymales dzisiaj .
Bana otrzymales za cheaty wiec jedno z najwiekszych przewinien.
Chcialbys sobie jeszcze pograc? Jaka mamy pewnosc ze znowu nie uzyjesz wspomagaczy?
Nie napisales wlasciwie zadnego argumentu za odbanowaniem.
Jestem na nie.
Pozdrawiam
(01-12-2022, 20:43)KDubi_PL napisał(a): witaj,
piszesz ze odczekales 180dni bana , a kare otrzymales dzisiaj .
Bana otrzymales za cheaty wiec jedno z najwiekszych przewinien.
Chcialbys sobie jeszcze pograc? Jaka mamy pewnosc ze znowu nie uzyjesz wspomagaczy?
Nie napisales wlasciwie zadnego argumentu za odbanowaniem.
Jestem na nie.
Pozdrawiam

bana dostalem drugi raz, za pierwszym razem odczekalem, teraz za drugim prosze o odbanowanie, moge dac tylko swoje slowo i postawic swoj honor ze wiecej nie uzyje wspomagaczy.
Wcześniej karą za cheaty był perm, obecnie jest to ban na 6 miesięcy.
Myśleliśmy, że dla cheaterów to jest wystarczająco długi okres czasu, by przemyśleć swoje zachowanie i trochę dojrzeć - nie spodziewałem się, że po takim czasie osoba cheatująca wróci na serwer i dalej będzie oszukiwać.
Ze względu na recydywę powinieneś otrzymać wyższą karę, ale w to już nie będę ingerować.

Osobiście dzisiaj rano, kiedy miałem Ci wymienić przedmioty, przyłapałem Ciebie na Trigger Bocie - teraz jestem już tego pewny.
Stałeś AFK i nawalałeś moby kiedy ja się teleportowałem do Ciebie chcąc Ci wymienić przestarzałe przedmioty.
Nie wziąłem Ciebie na sprawdzanie bo miałem mało czasu i wiedziałem, że nie ma Ciebie przy grze.

Prośbę o Unban odrzucam. Odczekaj kolejne 180 dni albo kup UB Wink
Twoja apelacja została rozpatrzona negatywnie.

By móc dalej grać na serwerze, należy albo zakupić odpowiednią usługę, albo odczekać do końca kary.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości