Zarejestruj się  

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[zaakceptowane][SKARGA][EPIC-RPG] WkLz0

(07-04-2021, 22:24)WkLz0 napisał(a): w takim razie chciałbym zapytać jak wykorzystałem swoje stanowisko? Czy go zbanowałem? - nie, kicknąłem/zmutowałem? - nie, w zasadzie nic mu nie zrobiłem i tak jak mówiłem hulanko dla ciebie mogą to być groźby ale ja w tym zdaniu nie widzę niczego co by zasługiwało na składanie skargi.

Czyli, dla ciebie pisanie ze utrudnianie rozgrywki to nic? Utrudzanie Rozgrywki = Ban, zapomniałeś o tym PKT w regulaminie?
Proponuje przestać pisać tego zbędnego spamu i czekać za Vark da odpowiedz.
[Obrazek: nkSiwwz.gif]

przy piotrze był to akurat missclick, za co go przeprosiłem oraz sam mi dał kicka (nawet vark przy tym był), a co do mooka to nie tylko mi zdarzały się żartobliwe bany na sekundę, gdyby to był ban chociaż na minute to mielibyście o co się kłócić i nie wiem co te 2 przypadki mają wspólnego z moim ,,zastraszaniem'' oraz jak mogliście zauważyć mimo że napisałem iż utrutnia to rozgrywke to tego bana nie dałem Smile. Ale samą kłótnią nic tu nie rozwiążemy więc jestem także za tym aby vark rozwiązał sprawę

Z tak błahego problemu zrobiła się duża gównoburza...
No cóż ja mam powiedzieć xD
Jeżeli chodzi o punkt "utrudniania rozgrywki" to takowego w regulaminie serwera nie widzę, co nie znaczy że nie będzie.
To zdanie i tak nie miało sensu, bo prawo nie działa wstecz Wink

Z Wojtkiem osobiście porozmawiam na temat tej skargi, więc możecie uznać, że została przyjęta.
Pragnę też tutaj zaznaczyć, że w lipcu jest planowana mocna zmiana regulaminu Smile

Jedynie można przyczepić się do tego punktu:
Cytat:Na serwerze obowiązują zasady netykiety, norm społecznych, dobrego wychowania
Ksucie raczej nie świadczy dobrze o graczu - tym bardziej jak to robi celowo i po złości Tongue
Jest to zachowanie negatywnie nacechowane i raczej powinniśmy piętnować tego typu zachowania.
Oczywiście - co innego jeżeli komuś się zabierze killa przypadkowo Wink

Wydaje mi się, że temat wyczerpałem - pamiętajcie - w lipcu zmieni się regulamin Smile

Gracz został ukarany - zgodnie z regulaminem.
[Obrazek: b.php?s=4629&type=background]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości